Wynajem osuszaczy powietrza i wentylatorów

Co oferujemy?


Nasi specjaliści doradzą, jaka ilość i rodzaj urządzenia będzie najlepsza. Dobieramy na podstawie potrzeb oraz czasu, jaki ma być poświęcony na osuszenie całego obiektu. Robimy to uprzednio przeprowadzając analizę budynku, a także wywiadu z Klientem w celu ustalenia jego oczekiwań i możliwości budżetowych. Zapewniamy również pomoc i udzielamy wskazówek dotyczących metody osuszania i dobrania parametrów wentylatora, aby cały proces był jak najbardziej skuteczny i trwały na przyszłość.

Jak poprawnie ich używać?


Efektywność tych urządzeń zależy również od ich prawidłowego użytkowania. Przede wszystkim trzeba zadbać o temperaturę pomieszczenia – musi wynosić powyżej 20 stopni Celsjusza, aby osuszacz i wentylator działały najwydajniej. Korzysta się z nich tylko w pomieszczeniach zamkniętych i jeśli w budynku panuje wilgoć w przedziale od 30 do 90 procent. Ściana z kolei powinna mieć grubość do 1 m.

Zanim zacznie się osuszać obiekt, trzeba zadbać o skrzętne zamknięcie pokoju. Dotyczy to drzwi, okien, a nawet otworów wentylacyjnych. Urządzenie należy postawić na środku pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami


Jesteśmy dostępni na terenie Poznania, jak i całego województwa wielkopolskiego. Cena za wynajem wentylatorów do osuszania oraz osuszaczy powietrza zależne jest od ilości potrzebnego sprzętu i czasu na jego użytkowanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura lub skontaktowania się z nami telefonicznie, aby ustalić szczegóły.

Poznaj naszą ofertę